O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

troche szkoda Etoo był bardzo mocnym punktem Barcy a Ibra jest b.dobrym zawodnikiem lecz nie pasuje zbytnio do Barcy. Jest za statycznym zawodnikiem i nie pasuje do szybkiego ataku - Messi , Pedro. Bojan jest takim zawodnikiem co powinien częściej grywać w 1 składzie ten chłopak ma duży potencjał

0

to jest taktyka Włoska wygrac u siebie wysoko a na wyjazdach się bronic Zeby Barca nie dała takiej plamy przegrywając 1:3 to by grała dalej

0

ale widoczny jest brak jednego z najlepszych pomocników na świecie czyli INIESTY a co do napastników to Ibra nie nadaje się do ligi Hiszpańskiej jest za statycznym graczem a w Hiszpanii nie gra sie tak jak we Włoszech Brak zawodników w Ataku wystarczy ze Messiego przyblokują dobrze i reszta z ataku już sobie nie radzi

Jeszcze raz powtarzam WIELKI BŁĄD ZE SPRZEDARZĄ ETOO

0

BŁĘDY PEPA ŻLE PRZEPROWADZA ZMIANY I JESZCZE MUSI SIĘ WIELE NAUCZYC OD LEPSZYCH TRENERÓW np takich jak murinho

0

jesli zawodnik dostaje wcześniej żółtą kartkę to po kolejnym faulu na zółta kartkę sędzia nie musi pokazywac już zółtej tylko moze od razu pokazac czerwoną !!!!

Zobacz wszystkie

0

odrobic 1:3 to wyzwanie ala mission impossible a jeszcze z interem który w tym sezonie zdobędzie LM

0

nadzieja matką głupich

0

i w lidze dajemy dup* co odskoczymy na 3 punkty to po kolejnej kolejce tracimy przewagę BARDZO NIE STABILNA GRA JEST W TYM SEZONIE ZA DUŻO EKSPERYMENTÓW I NA SIŁE WYSTAWIANIE PRZEMĘCZONYCH LUB NIE GOTOWYCH GWIAZD

0

PEP PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE TRENEREM MILANU W NASTĘPNYM SEZONIE LUB ZA 2 lata

0

i po marzeniach czar finału prysł !!!! :(((((((((((((

ale jeszcze zostaje cud

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?