troche szkoda Etoo był bardzo mocnym punktem Barcy a Ibra jest b.dobrym zawodnikiem lecz nie pasuje zbytnio do Barcy. Jest za statycznym zawodnikiem i nie pasuje do szybkiego ataku - Messi , Pedro. Bojan jest takim zawodnikiem co powinien częściej grywać w 1 składzie ten chłopak ma duży potencjał
ale widoczny jest brak jednego z najlepszych pomocników na świecie czyli INIESTY a co do napastników to Ibra nie nadaje się do ligi Hiszpańskiej jest za statycznym graczem a w Hiszpanii nie gra sie tak jak we Włoszech Brak zawodników w Ataku wystarczy ze Messiego przyblokują dobrze i reszta z ataku już sobie nie radzi
Jeszcze raz powtarzam WIELKI BŁĄD ZE SPRZEDARZĄ ETOO
jesli zawodnik dostaje wcześniej żółtą kartkę to po kolejnym faulu na zółta kartkę sędzia nie musi pokazywac już zółtej tylko moze od razu pokazac czerwoną !!!!
i w lidze dajemy dup* co odskoczymy na 3 punkty to po kolejnej kolejce tracimy przewagę BARDZO NIE STABILNA GRA JEST W TYM SEZONIE ZA DUŻO EKSPERYMENTÓW I NA SIŁE WYSTAWIANIE PRZEMĘCZONYCH LUB NIE GOTOWYCH GWIAZD
Komentarze
0
troche szkoda Etoo był bardzo mocnym punktem Barcy a Ibra jest b.dobrym zawodnikiem lecz nie pasuje zbytnio do Barcy. Jest za statycznym zawodnikiem i nie pasuje do szybkiego ataku - Messi , Pedro. Bojan jest takim zawodnikiem co powinien częściej grywać w 1 składzie ten chłopak ma duży potencjał
0
to jest taktyka Włoska wygrac u siebie wysoko a na wyjazdach się bronic Zeby Barca nie dała takiej plamy przegrywając 1:3 to by grała dalej
0
ale widoczny jest brak jednego z najlepszych pomocników na świecie czyli INIESTY a co do napastników to Ibra nie nadaje się do ligi Hiszpańskiej jest za statycznym graczem a w Hiszpanii nie gra sie tak jak we Włoszech Brak zawodników w Ataku wystarczy ze Messiego przyblokują dobrze i reszta z ataku już sobie nie radzi
Jeszcze raz powtarzam WIELKI BŁĄD ZE SPRZEDARZĄ ETOO
0
BŁĘDY PEPA ŻLE PRZEPROWADZA ZMIANY I JESZCZE MUSI SIĘ WIELE NAUCZYC OD LEPSZYCH TRENERÓW np takich jak murinho
0
jesli zawodnik dostaje wcześniej żółtą kartkę to po kolejnym faulu na zółta kartkę sędzia nie musi pokazywac już zółtej tylko moze od razu pokazac czerwoną !!!!
0
odrobic 1:3 to wyzwanie ala mission impossible a jeszcze z interem który w tym sezonie zdobędzie LM
0
nadzieja matką głupich
0
i w lidze dajemy dup* co odskoczymy na 3 punkty to po kolejnej kolejce tracimy przewagę BARDZO NIE STABILNA GRA JEST W TYM SEZONIE ZA DUŻO EKSPERYMENTÓW I NA SIŁE WYSTAWIANIE PRZEMĘCZONYCH LUB NIE GOTOWYCH GWIAZD
0
PEP PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE TRENEREM MILANU W NASTĘPNYM SEZONIE LUB ZA 2 lata
0
i po marzeniach czar finału prysł !!!! :(((((((((((((
ale jeszcze zostaje cud